Американська акторка Енн Хеч 5 серпня потрапила у серйозну автомобільну аварію, яка насправді більше нагадує спробу самогубства. Тиждень лікарі боролися за її життя, зрештою визнавши, що її мозок мертвий.

Рідні вирішили відключити зірку від апарату життєзабезпечення. Наразі лікарі проводять діагностику стану Енн, щоб визначити, які її органи можуть врятувати життя комусь іншому.

«Пані Хеч вже давно вирішила стати органом донорів, і її тримають на апараті життєзабезпечення, щоб визначити, чи життєздатні вони», — зазначив представник актриси.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Енн Хеч за кермом авто промайнула вулицею в одному з районів Лос-Анджелеса на великій швидкості, після чого в’їхала в споруду. Після першого удару очевидці спробували допомогти зірці вибратися з машини, але вона здала назад, спробувала виїхати і знову протаранила стіну. Після цього автомобіль спалахнув.

Коли прибули медики та рятувальники, Хеч вже отримала серйозні опіки, її негайно госпіталізували. Через тяжкий стан актрису на місці аварії на алкоголь не перевірили. При цьому очевидці стверджували, що бачили всередині машини пляшку, ймовірно, зі спиртним.

Енн Хеч відома завдяки зйомкам у серіалі «Інший світ», за який була удостоєна премії «Еммі». Також вона знялася у таких проектах, як «Донні Браско», «Вулкан», «Я знаю, що ви зробили минулого літа», «Шість днів, сім ночей», «Психо», «Бабник» та інших.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська