Анджеліна Джолі розповіла, що її друг Джайлз Дулі перебуває в Україні і надіслав їй зображення українських активістів та організацій. Акторка зазначила, що вони отримують дуже мало підтримку закордону та закликала більше допомагати країні, яка виборює свою свободу.

«Національні НУО в Україні отримали лише 0,003% коштів, зібраних за кордоном. Ця модель має змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань спрямовуються на підтримку місцевої економіки. Місцеві організації з командами громад, які вони представляють, пропонують найефективніший, гідний і стійкий спосіб підтримки громад, які переживають травми та відновлюються після війни, переміщення та зміни клімату», — зазначила Анджеліна Джолі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Angelina Jolie (@angelinajolie)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Вона говорила про:

Жіночий марш — українську феміністичну ініціативу, засновану Оленою Шевченко, що керує притулками для жінок і надають гуманітарну допомогу жінкам по всій Україні.

Команда Casers евакуює людей каретами швидкої допомоги з передової та деокупованих територій. Вони проводять спеціалізовану евакуацію людей зі складними потребами, а також забезпечують онлайн-запис до лікарів і медичну допомогу для ізольованих громад.

ГАР – українська громадська організація, яка підтримує людей із травмами хребта. Вони постачають високоякісні інвалідні візки та навчають, як ними користуватися, щоб допомогти людям із травмами спинного мозку відновити незалежність.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська