Український ведучий та автор відеороликів про подорожі для YouTube-каналу Антон Птушкін та київський ресторатор та власник «Тайський/В’єтнамський/Китайський/Японський привіт» Михайло Кацурін створять спільне шоу – про подорожі Україною та її їжу.

Мета – залучити зарубіжну публіку (а тому шоу зніматимуть і англійською мовою), щоб після війни якнайбільше людей захотіли приїхати в Україну та дізнатися про її культуру, а також здивувати українців.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Вирушаємо з Антоном знімати їжу України. У нас є дві мети:

Перша — зробити такі потужні епізоди англійською, щоб всі на заході завалили від нашої кухні і одразу після перемоги вистроїлись у чергу куштувати вареники-сирники-банош-борщ. Нам є чим дивувати — кухня, шефи, гастрономічна культура в нас унікальні та іноземцям незнайомі.

Друга — вразити вас. Ця задача значно складніша, бо ви і самі все знаєте, бо теж місцеві. Чи не все? Знаєте, наприклад, що пастрамі — не дуже американський сендвіч, а то є «пастрама» євреїв з Бессарабії?», — зазначив Кацурін.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська