У 2011 році Арнольд Шварценеггер зізнався, що у нього є дитина від його домробітниці Мілдред Баена. Хлопчик з’явився на світ, коли актор був одружений з Марією Шрайвер.

Розповісти про позашлюбного сина Арнольд вирішив лише коли Джо було близько десяти років. І тільки тепер актор зізнався, як це було — зізнатися дружині.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Подружжя разом відвідувало сімейного психолога, і Марія вже тоді почала підозрювати, що син хатньої робітниці, який ріс у її будинку, міг бути сином її чоловіка.

«Ми з Марією ходили на консультацію раз на тиждень, і на одній із сесій консультант сказав: «Я думаю, сьогодні Марія хоче дещо уточнити. Вона хоче знати, чи ви є батьком Джозефа». Я думав моє серце зупинилося, а потім я сказав правду: «Так, Маріє, Джозефе — мій син. Вона була пригнічена через це. У мене був роман у 96-му. На початку я дійсно не знав. Я просто почав відчувати. Чим старший він ставав, тим більше мені все ставало ясним (що Джозеф його син – примітка Редактора)», – розповів у документальному фільмі Шварценеггер.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська