Особиста музична історія – війна – саме так описує Дмитро Монатик свою нову роботу. Український артист за останні чотири місяці написав кілька несамовитих віршів, на які наклав музику.

«Історія війни у ​​кожного своя, але дуже схожа, важка і страшна, проте з вірою в майбутнє. З вірою в нашу перемогу. Майже 5 місяців тривоги, страждання, страху та гніву, спроб відшукати себе, всю сім’ю у розбитих мріях, перетворилися майже у 19 хвилин музичних роздумів. Сьогодні найголовніше не зневіритися, тому я сподіваюся, що Art Оборона не отримає продовження і війна скоро зникне з України. А ця музика зможе відволікти, надихнути, нагадати», – зазначив Дмитро Монатик.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

У мініальбом увійшли пісні From U to Z, «Молчунам», «ART Оборона», «Пригорни» та п’ять віршів: «І навіть, якщо в мене залишився лише день», «2022», «Ми вистоїмо», IV, «Так і буде».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська