Цього вівторка, 30 серпня,  стартує арт-розіграш благодійного фонду «Воля та Людяність» (Freedom & Humanity) за участю відомих та, головне, свідомих українців задля підтримки наших захисників на фронті. До реалізації цього проєкту долучилася ілюстраторка Марія Кіновіч, яка від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну створила чимало патріотичних ілюстрацій.

Разом із мисткинею фонд обрав 5 робіт на актуальні теми та розподілив їх серед амбасадорів української культури, зокрема, співачок NK, KOLA, Наталії Могилевської, композитора та піаніста Євгена Хмари та шеф-кухаря Юрія Ковриженка, який наразі прославляє нашу кухню в усьому світі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

«Мені здається, що культура у широкому сенсі — це те, що і робить нас людьми. А мистецтво робить життя людей кращим, бо саме через нього можна відрефлексувати те, де не вистачає слів. Ілюстрації для цього розіграшу більше про надію і перемогу, ніж про біль і травматичність усього, що відбувається», — наголошує Марія Кіновіч.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

A post shared by Настя 🇺🇦 #ПроханаГостя (@kola__official)

Кожен із учасників запропонує своїм підписникам зробити донат на суму 200 гривень (10 євро для європейської аудиторії) на спеціально створений рахунок впродовж тижня та залишити коментар під постом з роботою, що найбільше до вподоби, до 6 вересня включно. По завершенню фонд разом із героями рандомно обере переможця з-поміж донаторів, який отримає принт від Марії із відповідним сертифікатом унікальності та її підписом. Наша мета – $100 тисяч – на тактичні аптечки для військових, яких завжди не вистачає, бо війна триває й ми маємо про це пам’ятати 24/7. Прозорість гарантована фондом і буде візуалізована на сайті.

«Ми переконані, що наразі лише спільні зусилля є гарантом однієї великої перемоги. Колаборуємося зі свідомими колегами та публічними особистостями, аби тут, у тилу, робити свій мінімум заради загального максимуму. Дякуємо нашим зіркам та, звісно, авторці робіт, Марії, за те, що небайдужі. Крок за кроком – і ми досягнемо своєї головної мети», – коментує директорка фонду Анна Білик.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

A post shared by Yurii Kovryzhenko (@yurii_kovryzhenko)


Механіка дуже проста: ви донатите на фонд за посианнями у шапці  профілю зіркових учасників і ставите плюсик під їхніми постами. Про решту попіклується команда фонду. Та відзвітується, звісно. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

A post shared by EVGENY KHMARA 🎹 PIANIST 🇺🇦 Євген Хмара (@evgenykhmara)

Додамо, що фонд «Воля та Людяність» – це спільнота українських підприємців, що наразі об’єдналася задля допомоги ЗСУ, а надалі планує відбудовувати економіку України та підтримувати колег, які в ці непрості часи не зневірилися та продовжили працювати. За час своєї діяльності команда фонду зібрала кошти для придбання 1344 бронежилетів IV класу захисту, 81 рацій для забезпечення зв’язку, 25 дронів, 10 автомобілiв, 170 шоломів та 827 аптечок, трьох теплові зорів та одного ретранслятора для наших збройних сил.  

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

A post shared by Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

Інформація про фонд: https://www.fh-fund.org.ua/ 

Інформація про ілюстраторку: https://www.instagram.com

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!