Голлівудська асоціація іноземної преси без особливого галасу, без червоної доріжки, преси та виступів оголосила переможців премії «Золотий глобус 2022».

Рекордсменом за кількістю премій став новий вестерн «У руках пса» в головній ролі з Бенедиктом Кембербетчем. Картина названа кращим драматичним фільмом, Джейн Кемпіон забрала додому статуетку за кращу режисуру, а 25-річний Коді Сміт-МакФі визнаний «Кращим драматичним актором за роль другого плану».

«Вестсайдська історія» виграла в номінації «Кращий мюзикл/комедія», Рейчел Зеглер названа кращою актрисою мюзиклу/комедії, а її колега Аріана Дебос отримала статуетку як найкраща актриса другого плану.

Ніколь Кідман виграла в номінації «Краща драматична актриса» за роль у фільмі «Бути Рікардо», а Вілл Сміт названий кращим драматичним актором за фільм»Король Річард». Ендрю Гарфілд визнаний кращим актором в мюзиклі/комедії за картину «Тік-Так, бум!»

Кращим драматичним серіалом визнаний проєкт «Спадкоємці». Кращим мінісеріалом названа стрічка»Підземна залізниця».

Японський фільм» Сядь за кермо моєї машини» отримав статуетку за кращий іноземний фільм. «Кращий сценарій «отримав Кеннет Брана за фільм»Белфаст».

Композиція Біллі Айліш» No Time to Die» для нового Бонда визнана кращим саундтреком року. А мультфільм «Енканто» отримав премію»Кращий анімаційний фільм».