У Дубаї пройшов brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million, присвячений відкриттю філії бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї. На зустріч були запрошені ті українські бізнес-леді, які вже тривалий час мешкають в ОАЕ, та ті, що переїхали в останній рік, щоб познайомити з діяльністю клубу. 

Учасниці бранчу прослухали лекцію від одного з найвідоміших та найпопулярніших спікерів України Олега Філішина — відомого як засновник першої в Україні спільноти публічних людей, входить до топ-100 видатних людей та брендів України за версією національного рейтингу THE BEST OF UKRAINE за 2021 рік, а також є автором преміальної програми BOOT-CAMP зі створення унікальних продуктів та лідерів думки у десятках різних галузей.

 

 

 

Також учасниці познайомилися з талановитою дівчиною-парфумером Ольгою Юрченко, яка випускає якісні парфуми разом із французькими експертами.

У ході зустрічі Ольга Юрченко презентувала свій бренд, свою лінійку парфумів, розповіла, як у цей складний час їй вдається бути на хвилі, і не лише утримати свої позиції у бізнесі завдяки розвитку особистого бренду, а й виробляти нові аромати, серед яких Soul of Ukraine — лімітована благодійна лінійка ароматів, над якою працювали чотирнадцять парфумерів. Лінійку вже майже повністю розкуплено, а гроші з продажу ароматів буде відправлено на благодійність.

 

 

 

Організатори спільноти, успішні українські бізнес-леді Лідія Філатова, Світлана Третякова, Світлана Монастирська та Анна Монастирська поділилися своїми планами на майбутнє, розповіли про те, як вони бачать розвиток бізнес-спільноти у Дубаї та запланували найближчі події. Тому всі бажаючі українські бізнес-леді, які мешкають в ОАЕ, запрошуються приєднатися до дружньої бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї.