Лише 200 флаконів із лімітованої лінійки парфумів, присвячених нашій країні й покликаних рятувати життя. 

Ольга Юрченко, українська парфумерка й засновниця одеського парфумерного бренду Soul of Mine, продовжує свою благодійну місію — збір коштів на допомогу українським дітям, що стали жертвами російської агресії. 

Від самого початку повномасштабної війни Ольга працювала над проєктом Soul of Ukraine — благодійним ароматом, що розповідає про нашу країну парфумерною мовою. В його створенні взяли участь 14 найвідоміших митців парфумерії з усієї Європи, зокрема Мауріс Русель, Анік Менардо, П`єр Гуерос, Алієнор Массенет, Давід Апель, Філіп Папарелла та інші. 

«Я щаслива, що сьогодні аромат нарешті доступний для замовлення в Україні. Ми отримали чимало запитів, але через логістичні труднощі не змогли виконати їх влітку. Кількість флаконів обмежена, але наголошую, що кожна гривня від продажів буде направлена на підтримку дітей, що постраждали від війни. Наразі ми вже встигли познайомити з «Душею України» величезну кількість європейців і  зібрати понад 20 тисяч євро. Наразі їдемо додому й маємо надію на гарний фідбек від українців», — коментує Ольга Юрченко.

Нагадаємо, що аромат унікальний насамперед через те, що в його основі дуже дорога і витончена база: рідкісні види ірису, імбиру, мускусу і ванілі, цитрусові акорди, що наповнюють композицію яскравим характером, а також троянда і сандал, які створюють неповторний шлейф.

Окремо варто відзначити дизайн флакона: його дерев’яна кришечка дуже приємна на дотик та має автентичний вигляд, а малюнок, що є втіленням сучасної України, створила відома мисткиня із Одеси Леся Верба. 

Парфуми можна придбати онлайн в інстаграмі Soul of Mine. Вартість флакона 100 мл – $200

Усі виручені від продажу кошти будуть направлені до благодійного фонду «Дитина єдиної України» та витрачені на забезпечення потреб дітей, які стали жертвами війни в Україні.