За підтримки жіночого бізнес-клубу The One in a Million, журналу LIKEinUA, Українського ветеранського фонду та мережі магазинів “Мілітарка” пройшов благодійний концерт-аукціон за участю Alekseev, TAYANNA та Юлії Кичили.

Подія відбулася у ресторан Boho Yosai — це дворівневий простір, де гра з п’ятьма основними почуттями людини стали нашою основною філософією. Тут пропонують паназіатське меню та оригінальні коктейлі.

На аукціоні зібралися українці, які вважають своїм обов’язком підтримувати нашу країну та армію, оскільки завдяки нашим захисникам ми можемо жити в Україні в родинному колі, займатися бізнесом і вірити в швидку перемогу.

Ми дякуємо всім партнерам, які представили свої лоти для аукціону: салон краси, медичний центр та фітнес центр Sandler Wellness Center, мережі тайського масажу преміум-сегменту Royal Thai Spa, косметично-парфюмерному бренду INRO та б’юті-партнеру BROCARD — найбільшій в країні парфумерно-косметичній мережі в сегменті luxury, де представлені більше 350 світових преміальних марок.

Також виражаємо вдячність мережі магазинів «Мілітарка» та особисто Олександру Шлапаку.

 

Очолювала шоу барменів зірковий бармен – хореограф Ілона Гвоздьова. Кожен бажаючий міг насолодитися коктейлями за авторським рецептом Ілони та від партнерів заходу Marengo та Козацької Ради.

 

Ведучими вечора були Слава Дьомін, Лера Товстолес та Lilu.

 

Завдяки серії благодійних заходів було зібрано 600 тисяч гривень, з яких придбано 30 дронів, та 50 тисяч гривень на джип для 3-ї окремої штурмової бригади, екіпажу РУБпАК «Вітролом».

Ресторан Boho Yosai
Адреса вул. Федорова, 4
Телефон 0948285848