Благодійний проєкт «Понад Усе» створений для дострокової реабілітації жертв війни в Україні, націлений на допомогу військовим, дітям, біженцям, внутрішньо переміщеним особам та особам, які стали жертвами сексуального насилля. Команда складається з висококваліфікованих лікарів, включаючи спортивних реабілітологів, психологів і навіть пластичного хірурга, який допомагатиме людям з опіками та осколковими пораненнями обличчя. Напрямок проєкту – реабілітація та психологічна допомога.

Ініціативу підтримали відомі спортсмени: футболісти Андрій Ярмоленко, Олександр Зінченко та Андрій Пятов, тенісист Сергій Стаховський, каратист Станіслав Горуна та один з засновників фонду Олександр Шовковський.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Oleksandr Shovkovskyi (@oleksandrshovkovskyi)

Завдяки медійній підтримці української спортивної еліти проєкт залучив велику кількість філантропів не тільки в Україні, але й закордоном.

Благодійний проєкт «Понад Усе» започатковано з метою надання довгострокової програми реабілітації жертв війни в Україні. Та ставить перед собою завдання, щоб всі українські діти та дорослі, які постраждали від війни, могли отримати необхідну медичну та психологічну допомогу. Кількість постраждалих зростає, на жаль, щодня, і допомоги потребуватимуть ще довгий час навіть після завершення збройної агресії проти України.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Фізичні вправи, масажі, робота зі спеціалістами різних профілів, вправи у воді, психологічна підтримка — обов’язкові етапи. Проєкт «Понад усе» допомагає з протезуванням, веде перемовини з українськими фахівцями та іноземними партнерами з Польщі.

Головна задача зараз — зібрати кошти для оплати лікарів, медикаментів, протезування та залучитися максимальною підтримкою. На утримання однієї людини за весь період лікування потрібно в середньому 2-3 тисячі доларів з проживанням, харчуванням, медикаментами та доглядом, а проходити реабілітацію може близько сотні людей одночасно.

«Війна залишає глибокі шрами. 8-річний досвід реабілітації постраждалих Донбасу показав, що цей процес вимагає особливих технічних умов, залучення висококваліфікованих спеціалістів та стабільного фінансування. Для масштабної реалізації нам потрібна допомога міжнародних фондів та громадських діячів», — каже куратор проєкту Марина Кутепова.

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі на сайті за допомогою спеціальної форми.

Також можна приєднатися до фінансової підтримки.

Також ви могли б підтримати наше онлайн-видання у цей складний для України час. Будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!