У четвер, 27 жовтня, у новому ресторані BohoYosai пройшов масштабний благодійний захід, щоб підтримати ЗСУ та наблизити нашу країну до перемоги.

Захід розпочався урочистим виконанням гімну України від талановитих діток творчого об‘єднання Paradiz Також пісні заспівали: Kamaliya, Kishe, М‘ята, Люся Кава та 7-річна співачка Софія Нерсесян!

Ведучими заходу були: Ірина Келлер та Андрій Джеджула, Andre Kriche.

На благодійному аукціон для допомоги ЗСУ свої лоти надали: Олена Ющенко, Юлія Дронова, Тетяна Абрамова, Krёstniy художник, Бренд Vinos De la luz, Анна Вергельська, бренд Vesna!

Крім того, на аукціоні була представлена авторська капсульна колекція суконь «Твій вихід»!

Анна Вергельська співзасновниця фонду Мамине Серце представила від себе унікальний лот — публікацію у її журналі LOfficiel Austria.

Найголовнішим лотом, став лот Юлії Дронової — унікальний автомобіль 1975 року, який придбав харків‘янин Данил Умрихін за 6 тисяч доларів!

Бренд Vinos De la luz пригощали гостей вишуканими винами та надали на аукціон унікальні колекційні вина вартістю 100 євро за пляшку.

Вже всьоме організаторки благодійних заходів «Твій вихід в світ» Катерина Кропива та Олена Ющенко допомагають збирати кошти га потреби ЗСУ!

 

Загальна сума, яку зібрали на аукціоні цього разу — 343 960 гривень. Всі зібрані кошти будуть передані для батальйонів: підрозділу спеціального призначення BLGR SQUAD, Національної гвардії України, 210 батальону.