Обрані експерти та підприємці з України зустріли весну 2023 на Канарах. Тут сталася унікальна подія – BRAND PEOPLE CAMP: найкращі можливості, відповіді та рішення для розвитку існуючої чи створення нової справи. Місія BRAND PEOPLE CAMP – допомогти гідним якісно заявити про себе та стати впізнаваними та затребуваними у нових реаліях не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку.

До війни засновники Міжнародного продюсерського центру BRAND PEOPLE  організовували подібні заходи по всьому світу: Туреччина, Греція, ОАЕ… Тому перший у 2023-му BRAND PEOPLE CAMP на Тенерифе – це виклик всім тим, хто живе у режимі “не на часі”. Саме на часі. Бо Україна і українці мають унікальний шанс. Зараз на нас сфокусована увага всієї планети. Тож саме час нам гідно постати у світлі прожекторів на світовій арені.    

BRAND PEOPLE CAMP не тільки об’єднує ділових людей з України, а й створює нові історії успіху українців на міжнародному рівні. Щоб Україна залишилась не лише світовим трендом, а й світовим брендом після Перемоги.

BRAND PEOPLE CAMP – це гармонійне поєднання індивідуальних бізнес-розборів, неформального спілкування, корисних знайомств та ексклюзивного дозвілля у найяскравіших місцях планети. А головне – це оперативний та ефективний шлях до міжнародної популярності у Новому Світі.

Знайомимось з організаторами та учасниками BRAND PEOPLE CAMP 2023 на Тенерифе:

  • Олег Філішин засновник Міжнародного продюсерського центру та Першої спільноти публічних людей BRAND PEOPLE, продюсер BRAND PEOPLE CAMP, засновник Громадської організації “Асоціація Лідерів Думок України” та Благодійного Фонду “GENEROUS”, найвідоміший у своїй ніші український спікер на конференціях 1000+, входить до Топ-100 успішних людей України. До речі, паралельно з BRAND PEOPLE CAMP Олег організував найбільший міжнародний благодійний тур, який будь-коли організовували спікери з України.

  • Аліна Поліщук – психолог BRAND PEOPLE CAMP, психотерапевт, НЛП-практик, спеціаліст МАК, член Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії (WAPP), автор програми «Знайди себе та почни жити своїм життям», Топ-100 успішних українців у номінації «Психолог року 2021».

  • Ірина Бондарева (Лондон, Велика Британія) – засновниця однієї з п’яти найбільших туристичних компаній України із 25-річною історією. Завдяки BRAND PEOPLE CAMP має новий продукт – преміальні подорожі, що допомагають здобувати якісне оточення та корисні зв’язки під час відпочинку.

  • Інна Базан (Варшава, Польща) – до війни власниця великої рекламної агенції. Завдяки BRAND PEOPLE CAMP має новий продукт – онлайн-студія нейрографіки. 

  • Ольга Павленко (Лодзь, Польща) – фотограф, посередник у продажу картин.  Завдяки BRAND PEOPLE CAMP має новий продукт – SMM-агенція з акцентом на візуальний контент. 

  • Юлія Ступіна (Харків, Україна) – до війни успішно залучала спонсорів на великі заходи та міжнародні виставки, зокрема Fashion Week, Dubai Expo. Завдяки BRAND PEOPLE CAMP має нові напрямки бізнесу: залучення спонсорів у масштабні соціальні проєкти, міжнародна бізнес-логістика, реалізація агропродукції на міжнародному ринку, продаж установок з переробки та перетворення на енергію найнебезпечніших відходів планети.

  • Анна Сторчеус (Дюссельдорф, Німеччина) – розвиває декілька напрямків бізнесу, інвестує у нерухомість. Завдяки BRAND PEOPLE CAMP має масштабний соціальний проєкт – платформа, де успішні жінки матимуть можливість стати прикладом та змінити на краще життя мільйонів жінок по всьому світу.

  • Яна Макарона оршем, Велика Британія) – до війни заснувала школу з підготовки до іспитів до Кембриджського університету. Завдяки BRAND PEOPLE CAMP має новий продукт – онлайн-школа вивчення англійської мови з унікальним зануренням у британську ментальність, щоб максимально ефективно використовувати можливості для розвитку та масштабування бізнесу.

Учасники стверджують: тиждень на BRAND PEOPLE CAMP для більшості з них перетворюється на Подію року. Тому що саме після цього тижня запускається низка чарівних змін у їхньому житті.

Анонси наступних BRAND PEOPLE CAMP – в Інстаграм Олега Філішина.