Дуже часто взимку ми віддаємо перевагу досить однотипному одягу, вибираючи предмети гардероба в чорній, сірій або коричневій гамі, і створюючи стримані, і до похмурого однотипні образи. Змінити ситуацію допоможуть принти, а які з них зараз в тренді, ми розповімо.

Монограма

В образі краще використовувати всього одну принтовану річ, доповнюючи її одягом в єдиному відтінку, щоб створити цілісний образ.

Клітинка

Це вже вічна класика, яка в моді буде завжди. На сьогоднішній час стилісти рекомендують впроваджувати в свій гардероб картате пальто, вовняні жакети і куртки-сорочки. Доповнювати образ можна річчю будь-якого відтінку, який присутній у візерунку.

Смужка

Кольорові смужки найчастіше зустрічаються на трикотажних сукнях і костюмах, а також водолазках.

Природні мотиви

Додати в зимовий образ трохи романтичності можна за допомогою сукні в квітковий принт, з морським або лісовим пейзажем. До того ж не слухайте тих, хто каже, що носити літні сукні взимку – моветон, зараз це навіть стильний і ходовий прийом, особливо якщо ви працюєте в теплі, а до роботи добираєтеся на авто.

Хижий принт

Для когось леопард — це ознака поганого смаку. Але це зовсім не так. Зараз хижий принт вийшов на новий рівень, особливо в тренді верхній одяг в анімалістичну забарвленні – леопард, зебра, тигр.