У середу, 18 січня, відбулася презентація нового сезону подій жіночого бізнес-клубу The One in a Million. Це була перша зустріч 2023 року, на якій зібралися резидентки клубу. У рамках заходу було анонсовано план дій на наступний рік — усі події, що заплановані засновницями клубу Світланою Третяковою та Лідією Філатовою. Сюди входять освітні програми для резиденток, виїзні заходи, а також благодійні цілі та завдання.

Учасниці жіночого бізнес-клубу The One in a Million зібралися у найкращому китайському ресторані міста Києва BAO. Зустріч пройшла у дуже теплій душевній атмосфері за дегустацією special dishes від шеф-кухаря ресторану.

Ресторан BAO — чарівне місце, де можна відчути себе справжнім імператором чи імператрицею, покуштувавши качку по-пекінськи. А здатність торкнутися серця під силу лише традиційним димсам закладу. Східна локшина, неперевершені вонтони, і це не кінець історії.

 

Також учасниці прослухали лекцію на тему «Що мене чекає у 2023 році? Живий практикум» від медіума, переможця «Битви екстрасенсів» на СТБ Макса Гордєєва. Дискусія видалася неймовірно жвавою, резидентки мали дуже багато запитань до гостя, на які він з радістю відповів.

Ведучою вечора стала співачка LILU.

 

Наприкінці заходу було розіграно подарунки від партнерів клубу:

Італійського бренду з догляду за волоссям у сегменті люкс та преміум Muran. Філософія Muran полягає в тому, що розкішне і здорове волосся починається зі шкіри голови. Для цього потрібно не лише очищати, а й насичувати та відновлювати.

Японського бренду косметики Wamiles Cosmetics. Косметика Wamiles дозволяє потурбуватися про всі ділянки тіла. Це якісні продукти для догляду за волоссям, їх очищення, живлення, зволоження, регенерації.

 

 

Минулого року жіночий бізнес-клуб The One in a Million провів 27 заходів – не лише в Україні, а й у Європі – і більшість із них несли благодійний характер. Цей захід не був винятком, і на досягнутому клуб зупинятися не має наміру, і надалі допомагатиме нашій країні та нашим людям, організаціям та поадресно.

Ресторан BAO

Адреса: Мечникова 14/1, Київ
Телефон: +38 (067) 693 98 98
Доставка: +38 (067) 215 17 17