Днями пройшов charity branch резиденток жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані Batoni у Відні. В рамках бізнес-зустрічі були презентовані нові продукти лакшері-відпочинку в готелях-партнерів клубу — Forte Village Resort та Palazzo Fiuggi Wellness Medical Retreat.

Forte Village Resort — це чарівний куточок Сардинії, визнаний найкращим курортом у світі! Він розташований в дуже мальовничому місці на березі Середземного моря і може задовольнити будь-які запити своїх клієнтів. Це один із найкращих курортів світу з розкішним пляжем, з’явившись на якому гості будуть зачаровані кришталево-чистою водою, м’яким білим піском, морем квітів та зелені. А наскільки тут приємний клімат – точно не захочеться їхати!

 

 

5-зірковий готель Palazzo Fiuggi Wellness Medical Retreat — один із найексклюзивніших у світі Wellness Medical Retreat в Італії, де можна провести годину всією родиною або лише вдвох. Тут, в оточенні дивовижної природи, у місці, відомому з давніх-давен своїми цілющими водами, гості можуть скористатися унікальною можливістю — привілейованим доступом до СПА-центру та медичних послуг світового рівня.

У майбутньому засновниці клубу Лідія Філатова та Світлана Третякова запланували низку зустрічей та спа-уїк-ендів на території цих готелів.

У рамках бранчу було презентовано друковану версію журналу Like in UA, який розповідає про найкращих жінок у бізнесі. Журнал виходитиме на території України та Австрії.

Перший номер журналу присвячений усім українським жінкам – лідеркам різних бізнесів та індустрій – моді, красі, арту, які не здалися, не склали руки, а продовжують свою роботу. Саме тому героїнею першого журналу стала гінеколог №1 в Україні, доктор Тетяна Шевчук – провідний спеціаліст клініки Grace, до якої можна потрапити на прийом тепер не лише у Києві, а й у Відні.

Прекрасним доповненням до приємної зустрічі резиденток стала дегустація вин винного будинку Just Rust, яку особисто проводила графиня Марія фон Мій. У ході вечора учасниці дізналися багато цікавих подробиць про австрійське вино та історію його створення.

 

ВД Just Rust розташований у мальовничому містечку початку 12 століття Русте. На всіх гостей чекає унікальна дегустація ексклюзивних вин та знайомство з традиційними австрійськими сортами виноробні. Справжні поціновувачі зможуть спробувати добірку вин різних вінтажів.

 

За весняний настрій відповідав бутік квітів та аксесуарів FIORI. Компанія пропонує не тільки авторські букети, але й сувеніри, подарунки з будь-якої нагоди, декорації для особливих подій та предмети декору для дому.

Зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million відбулася у гостинному грузинському ресторані Batoni, який розташувався у самому центрі Відня. Ресторан може похвалитися цікавими стравами грузинської та міжнародної кухні, приготовленими за традиційними рецептами. Шеф-кухарі ресторану мають багаторічний міжнародний досвід, завдяки чому страви виняткові, а свіжі інгредієнти – основа кухні.

Ресторан Batoni

Адреса: Neustiftgasse 3, 1070 Wien
Телефон: +43 664 93290888