Попри непростий час в Україні та проблем у бізнесі, українські бізнес-леді продовжують не лише активно працювати, а й підтримують тих, хто потребує допомоги. Саме з цією метою резидентки жіночого бізнес-клубу The One in Million зібралися на Charity Dinner у Відні.

На заході виступила High Jewelry Director ювелірного будинку Van Cleef & Arpels в Україні Ольга Олексєнко – резидентки прослухали лекцію «Прикраси із змістом». Ольга Олексєнко — завсідник на міжнародних статусних ювелірних виставках, аукціонах, а тому знає про історію прикрас практично все. І кожна дівчина, що була присутня, із задоволенням та інтересом поринула у світ прикрас.

Також одним зі спікерів цього заходу була резидентка клубу Марина Ковчежнюк – одна із найуспішніших українських стилісток інтер’єру, засновниця та керівниця міжнародної студії CO.DE. Вона презентувала унікальний продукт — персональний VIP-тур топовими мебельними фабриками Італії. Перевагами цього туру є: багатий вибір товару, преміальні колекції, можливість заощадити до 30% вартості товару та роботу з персональним менеджером.

Поєднавши приємне з корисним, Charity Dinner пройшов на відкритті нового ресторану у Відні — RUBI. Крім приємного спілкування у теплому колі, засновниці клубу Лідія Філатова та Світлана Третякова, а також учасниці клубу продегустували страви ізраїльської кухні від бренд-шефа Ейтана.

Ресторан RUBI знаходиться у 18-му районі Відня – це камерне, затишне, неймовірно атмосферне місце. Завдяки особливій атмосфері та гастрономічним задоволенням, люди повертаються до нього знову і знову. Цей заклад підходить як для тихих сімейних вечерь, так і для відзначення різдвяних та новорічних свят у невеликій компанії.

 

 

Враховуючи, що на даному етапі всі зустрічі жіночого клубу The One in a Million мають переважно благодійний характер, то і цей раз не став винятком.

У рамках Charity Dinner ведучою заходу Лілу був проведений благодійний аукціон. Лоти люб’язно надали партнери та резидентки клубу. Серед яких:

Бренд люксової косметики Muran. Філософія Muran полягає в тому, що розкішне і здорове волосся починається зі шкіри голови. Для цього потрібно не лише очищати, а й насичувати та відновлювати.

Німецький бренд люксової професійної косметики Jean d’Arcel з французьким корінням. Вже протягом 62 років, кожен продукт бренду втілює принцип якості made in Germany: 19 ліній, включаючи декоративну косметику та салонні SPA догляди. Косметика Jean d’Arcel створена для елегантних, чарівних жінок, які знають, чого прагнуть від життя.

Преміум бренд Sferangs (м. Сеул) поєднав у собі натуральний склад та інновації в галузі естетичної медицини. Космецевтика Sferangs – це швидкий ефект та гіпоалергенність. У складах продукції Sferangs використовуються максимально ефективні композиції рідкісних рослин, що відновлюють функції клітин шкіри. Продукція бренду використовується як у спа-процедурах, так і домашньому догляді, а також після агресивних косметологічних процедур для відновлення та регенерації шкіри.

Швейцарська компанія a.g.e.stop SWITZERLAND виробляє продукти по догляду за шкірою надзвичайно високих стандартів, використовуючи науково перевірені та визнані на міжнародному рівні швейцарські інгредієнти, а також удостоєні нагород швейцарські технології та формули, новаторство в галузі стовбурових клітин для стволових клітин всіх типів шкіри, раси та статі.

Італійський бренд нижньої білизни в сегменті lux та premium La Perla — майстерно виготовлена розкішна італійська нижня білизна, одяг для сну та купальники, зроблені жінками, для жінок.

Головним лотом аукціону стала картина української художниці, мистецтвознавиці Лани Кауфман – «Сонце України».

Зібрані кошти жіночім бізнес-клубом The One in Million будуть перераховані частково фонду «Діти Дітям», який опікується дітьми-інвалідами з незаможних сімей, а також частина з них безпосередньо піде на адресну допомогу одиноким мамам з дітьми, які постраждали від війни, про яких піклується клуб.

Вже протягом року резидентки клубу The One in a Million підтримують Благодійний Фонд «Діти Дітям». БО «БФ «Діти Дітям» допомагає на постійній основі 27 малозабезпеченим та багатодітним сім‘ям, де є діти з вадами розвитку, підтримує 6 дитячих будинків та спеціалізованих шкіл-інтернатів. З 24 лютого фонд також допомагає жінкам з дітьми, які постраждали від воєнних дій.

Ресторан RUBI
Адреса Gersthofer Str. 30, 1180 Wien, Австрия
Телефон +43 676 4764097