Чергова зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million відбулася знову у самому серці Європи, столиці європейської культури та бізнесу – місті Відень. Резидентки клубу зустрілися у новому ресторані італійської кухні Buffalino.

Ресторан Buffalino — великий італійський ресторан з першою у Відні власною сироварнею, що розмістився у 18 районі столиці. Витончені страви та обширний вибір вина, неаполітанська авторська піца та паста власного виробництва. Тут шанують чудовий сервіс та створюють атмосферу для відпочинку всією родиною.

Враховуючи, що на даному етапі всі зустрічі жіночого клубу The One in a Million мають переважно благодійний характер, то і цей раз не став винятком.

Крім приємного спілкування у теплому колі, налагодження нетворкінгу та бізнес-зв’язків, засновниці клубу Лідія Філатова та Світлана Третякова, а також учасниці клубу продегустували меню від шеф-кухаря ресторану Buffalino та провели благодійний аукціон, на якому продали лоти друзів та партнер.

Серед них:

Бренд Ukrainian Caviar Berry – один із найпотужніших виробників легендарної осетрової ікри в Україні. Однак тепер цю ікру можна купити не лише в Україні, а й у Австрії та інших європейських країнах.

Бренд люксової косметики Muran. Філософія Muran полягає в тому, що розкішне і здорове волосся починається зі шкіри голови. Для цього потрібно не лише очищати, а й насичувати та відновлювати.

Бренд хусток та твіллі аксесуарів Obiimy з авторським принтом української художниці, де є вишитий орнамент українського культурного коду. Всі вироби пошиті з натурального шовку, дотримуючись сучасного sustainble підходу.

Дизайнерські вишиванки KVITKA DRESS, у зразках яких зашифровано код нації. Вироби створені зі стовідсоткового італійського льону з ручною вишивкою шовковою ниткою.

Найголовніший лот — картина Тетяни Рамус, яка пішла з молотка за 3000 євро.

Тетяна Рамус не лише художниця, вона ще й дизайнерка, засновниця бренду ArtRamus. Одяг ArtRamus – це спосіб підкреслити свою індивідуальність та поекспериментувати над своїми звичними образами. Бренд виступає за свободу самовираження і запрошує всіх бажаючих випробувати на власному досвіді ці непередавані почуття легкості та індивідуальності.

Усі виручені з аукціону кошти були передані жіночим бізнес-клубом The One in a Million у фонд «Діти Дітям», який опікується дітьми-інвалідами з незаможних сімей, а також безпосередньо на адресну допомогу одиноким мамам з дітьми, які постраждали від війни.

Вже потягом року резидентки клубу The One in a Million підтримують Благодійний Фонд «Діти Дітям». БО «БФ «Діти Дітям» допомагає на постійній основі 27 малозабезпеченим та багатодітним сім‘ям, де є діти з вадами розвитку, підтримує 6 дитячих будинків та спеціалізованих шкіл-інтернатів. З 24 лютого фонд також допомагає жінкам з дітьми, які постраждали від воєнних дій.

Наприкінці вечора на гостей charity dinner чекав арт-перформанс – вечір поезії від Тетяни Рамус.

Ресторан Buffalino — ідеальне місце аби зібратися з друзями чи всією родиною, відсвяткувати день народження або дитяче свято, зустрітися на побачення та просто насолодитися смаком та атмосферою Італії.

Замовити стіл, банкет: 0676 6645220
Сайт: https://www.buffalino.rest
Адреса: Gersthofer Str. 21, 1180 Wien