Нагляд — важлива частина для того, щоб вибудовувати сучасний, стильний гардероб. Можна купити наймодніші та найдорожчі речі, але не вміти їх поєднувати між собою. Дивитися фільми, в яких до найменшого підібрані образи — чудова практика. Ми зібрали чотири кращі картини для цього.

«Неоновий демон» у виконанні Ель Феннінг красива картина про модель, яка настільки гарна, що викликає заздрість. Це призводить до того, що конкурентки роблять все, щоб зіпсувати життя головній героїні.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Примарна нитка» розповідає історію модельєра Рейнольдса Вудкока, який відшиває одяг для вищого світу. Проте його життя перевертається з ніг на голову після зустрічі із офіціанткою. Вона стає його музою та змінює його ставлення до моди.

Байопік «Ів Сен-Лоран» розповідає про творчість та життя відомого дизайнера та засновника модного будинку. Цей фільм про красу, шик і драму.

Звичайно ж, говорячи про моду, не можна не згадати «Диявол носить Prada». Редактор модного журналу наважується найняти дівчину, у якої зовсім відсутній смак. Але згодом вона розкривається та показує себе.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська