Якщо ввечері на вас не нападає невиправдане почуття голоду і бажання з’їсти чогось смачненького або шкідливого, ми вам дуже сильно заздримо. Величезна кількість жінок по всьому світу намагаються не їсти після 18 вечора або за 4 години до сну, але за переглядом фільму, десь о 10 вечора організм зрадницьки вимагає їжі… але все це ваша підсвідомість. І якщо немає сил з нею боротися, можна перебитися продуктами, які не нашкодять фігурі, навіть у вечірній, а то й нічний час.

Сирий мигдаль, попередньо замочений і висушений, багатий на вітаміни і мінерали, які призводять до розслаблення організму. Жменька горішків не тільки вгамує голод, але й допоможе швидше заснути.

Споживання білка також дозволено у вечірній час. Зробіть собі яйця пашот, хумус, зваріть або запечіть індичку, перекусіть тофу або бобовими.

Риба, приготована на пару, грилі або в духовці з овочами стане відмінною стравою для вечірнього перекусу.

Якщо вам захотілося їсти вже зовсім в пізній чай, то немає нічого кращого за чашку ромашкового чаю — він ідеальний для того, щоб завершити прожитий день. Він заспокоїть нервову систему, допоможе розслабитися, втамує голод і допоможе заснути.