Різдво — час, який потрібно провести в колі сім’ї, з батьками і дітьми. Для забезпечення святкового настрою потрібна не тільки кутя і запалені вогники на ялинці, а й певна атмосфера. Пропонуємо вам насолодитися переглядом чотирьох різдвяних фільмів, які точно змусять вас посміхнутися.

«Різдво на двох»

Романтична історії дівчини на ім’я Кейт, яка працює в магазині різдвяних товарів, і вже закинула спроби знайти свою другу половинку, але зустрічає чарівного Тома, який змінює її життя. У головних ролях очаровашка Емілія Кларк і красунчик Генрі Голдінг.

«Пара на свята»

Емма Робертс і Люк Брейсі в романтичній комедії розкажуть історію хлопця і дівчини, які втомилися бути на свята на самоті. Тому вони вирішили підтримувати чисто платонічні відносини і ходити разом по гостям.

Операція «Різдвяне падіння»

Романтична комедія заснована на реальній гуманітарній місії ВПС США «Різдвяне падіння». У головних ролях Кет Грем і Олександр Людвіг.

«Містер Джангл і різдвяна подорож»

Фільм, який підійде для перегляду всією родиною. Історія розповість про творця іграшок, його онучки і незвичайного чарівного винахідника.