Новий 2022 рік приніс чимало хороших новин у світі кіно. У перший місяць року Блакитного водяного Тигра світ побачили і побачать кілька довгоочікуваних картин, а також стало відомо, що було продовжено кілька популярних серіалів.

«Ранкове шоу»

Проєкт з Різ Візерспун і Дженніфер Еністон продовжили на третій сезон після того, як актори і знімальна група влаштували ніжне прощання. Відомо, що за виробництво картини взялася Шарлотт Штаудт.

«Анатомія Грей»

Найдовша медична драма в прайм-тайм в історії телебачення була продовжена на 19-й сезон. Еллен Помпео виступить не тільки в ролі Мередіт Грей, але і стане виконавчим продюсером. До неї на знімальному майданчику приєднаються вже улюблені Чандра Вілсон і Джеймс Пікенс мл. в ролях Міранди Бейлі і Річарда Веббера відповідно.

«Емілі в Парижі»

А ось романтична комедія Даррена Стара, номінована на премію «Еммі», була продовжена Netflix відразу на третій і четвертий сезони. Зйомки будуть проходити на двох студіях Парижа на околиці столиці навесні і влітку. Також розглядається можливість зйомок у Лондоні.