Відомий американський актор Бред Пітт вирішив зробити особисту заяву через мистецтво. Останнім часом зірка виявляла інтерес до скульптури та гончарної справи, і все це призвело до повноцінної виставки під назвою «МИ».

Оцінити роботи Бреда Пітта можна у Художньому музеї Сари Хільден у Тампере, Фінляндія. Серія гіпсових та бронзових скульптур виставлятиметься до січня 2023 року.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

В інтерв’ю Пітт розповів, що його твори надихнуті глибокими особистими роздумами та прийняттям на себе відповідальності за свої помилки у стосунках. Тепер фанати гадають, за які саме стосунки актор себе докоряє – за розрив із Дженніфер Еністон, або розлучення з Анджеліною Джолі.

«Для мене це про саморефлексію. Це про те, де я помилився у своїх стосунках, де я оступився. Для мене це народилося через те, що я називаю радикальною інвентаризацією себе, коли я був справді жорстоко чесний із собою та приймав у рахунок тих, кого я, можливо, образив, та моменти, в яких я помилився», — зазначив Бред Пітт.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська