Старша дочка Алека Болдуїна нещодавно поділилася чудовими новинами — вона чекає на свою першу дитину. Тепер 27-річна дівчина зізналася, що вагітність виявилася набагато складнішою, ніж вона думала, і точно не була до цього готова.

З фанатами в Інстаграм Айрленд Болдуїн вирішила поділитися наболілим, не щоб поскаржитися, а щоб підтримати інших дівчат, які проходять те ж саме.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Я пишу цей пост не для співчуття. Я публікую це тільки тому, що особисто знайшла багато втіхи в незнайомих куточках соціальних мереж у цей період мого життя, — зазначила дочка Алека Болдуїна. — Вагітність — це важко. Це вимагає від тебе так багато. Я не була готова до цього. Я завжди хотіла дитину від правильної людини. Я виросла з дуже пересиченим уявленням про те, як насправді виглядає кохання, і я завжди хотіла мати власну дитину від когось, хто ставитиметься до нас правильно і любитиме нас беззастережно.

Я недооцінювала, наскільки важкою буде вагітність для мого розуму і тіла. Будучи людиною, яка щодня відчуває крайню тривогу з приводу здоров’я, вагітність посилила моє становище. Я щосили намагалася пристосуватися до цих змін. Тілесним відчуттям. Болі. Я знаю, що у всіх абсолютно різний досвід, і мій легший у порівнянні з більшістю, але, чорт забирай, це боротьба».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська