Ельміра Мехтієва, відома як трендсеттер, незалежний експерт в б’юті індустрії України, б’юті-босс, засновниця компанії EKABEAUTY EMPIRE на третій день від початку повномасштабної війни в Україні створила благодійний фонд EKABEAUTY FAMILY.

«На третій день війни, будучи за кермом в пошуках безпечного місця для сина, захлинаючись від сліз, я зрозуміла, що хочу бути корисною людям в такий тяжкий час, а особливо жінкам, дітям, людям похилого віку, людям з інвалідністю», — згадує Ельміра Мехтієва.

Разом зі своїм партнером Анною Малиновською вони зібрали дуже класних по духу людей, волонтерів, спонсорів.

Кожен член КОМАНДИ — не став волонтером, тому що почалась війна. НІ, вони робили добрі справи вже багато років. Допомагали дитячим будинкам, дітям інвалідністю, онкохворим — всім хто потребував. Фонд створений людьми та про людей і для людей.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

За дні війни фонд допоміг і допомогає сотням людям (купує життєво необхідні ліки, продукти, допомогає виїхати з окупованих регіонів у більш безпечні місця, сприяє правильними контактами, що також є справді корисним).

На разі фонд вже зареєстровано офіційно, має склад гуманітарної допомоги, сильну надійну команду, яка працює 24/7. Навіть складно уявити, яка велика кількість людей бере участь у виконанні однієї єдиної заявки. Бо потрібно дістати ліки, простоявши у черзі декілька годин, роздобути спеціальні дитячі суміші, знайти одяг, іграшки, коляски, памперси, знайти корм для тварин, який зараз у дефіциті та багато інших важливих речей. У фонді EKABEAUTY FAMILY зібралися лише найкращі люди, які розуміють, що наразі їх допомога дуже важлива.

У організації є професійні психологи, високоосвічені спеціалісти різних галузей, робота структурована.

«Дякуємо всесвіту за НАШУ ЧУДОВУ КОМАНДУ. Ви — найкращі! Безмежно вдячні всім небайдужим, хто підтримав і підтримує фонд матеріально та гуманітарно. Щиро віримо в наших дружніх непереможних людей, оскільки наш народ зараз об’єднався — це вже перемога. Ми все подолаємо і обов’язково відбудуємо нашу прекрасну Україну», — каже Ельміра.

 

Допомогти фонду можна, переказавши кошти за цими реквізитами:

IBAN: UA903052990000026201874076307
MEKHTIIEVA ELMIRA
SWIFT/ BIC CODE: PBANUA2X
Back Name: PRIVATBANK
BANK Address: 1 D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

 

Також ви могли б підтримати наше онлайн-видання у цей складний для України час. Будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!