За тиждень до початку повномасштабної війни DOROFEEVA презентувала трек і кліп raznotsvetnaya. За короткий час робота встигла стати хітом та зібрати понад 5 млн переглядів на YouTube. Зараз артистка готується до релізу нового альбому, у якому особливе місце відведене саме цьому синглу, останньому з життя «до», який тепер вона заспівала українською. raznotsvetnaya перетворилася на «різнокольорову» і набула нових сенсів. Адже за останні 5 місяців життя українців докорінно змінилося, а головними для всіх кольорами стали жовтий та блакитний.

Наприкінці червня у соцмережах Надя Дорофєєва оголосила відкритий конкурс серед авторів на кращу адаптацію тексту пісні raznotsvetnaya українською. З майже 1700 надісланих варіантів артистка знайшла ту саму love – «різнокольорову».

«Я була приємно вражена такою великою кількістю текстів! Попри те, що багато хто схитрував і просто переклав оригінальний текст, були дійсно цікаві адаптації. Дякую кожному за участь! Але я обрала саме цей текст, тому що від ідеально передає зміст, сенс і ритм пісні raznotsvetnaya. Коли я вперше надіслала запис команді, всі зійшлись на думці, що трек наче завжди був таким. “різнокольорова” – абсолютно моя пісня! Сподіваюсь, що вона також сподобається слухачам”, — зазначила Надя Дорофєєва.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Переміг текст авторства Катерини Медведєвої – вінничанки, яка мешкає у Сполучених Штатах. До переїзду вона працювала сонграйтером, але потім її життя змінилося.

Саме цей конкурс надихнув Катерину на повернення до улюбленої справи.

«Останнім часом я відчувала внутрішню потребу писати знов. І коли я побачила, що Надя запускає конкурс, подумала, що ось він мій знак. Я дуже рада, що вирішила взяти участь і перемогла. Мені подобаються пісні DOROFEEVA своєю мелодійністю, легкістю і справжніми емоціями, а також своєю відвертістю. І було б класно, якби ці пісні звучали нашою рідною українською мовою!” – коментує переможниця.

Трек “різнокольорова” увійде до першого україномовного EP від DOROFEEVA, реліз якого відбудеться восени.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!