Різ Візерспун і Джим Тот повідомили про розлучення через 12 років після весілля, заявив, що головним їхнім пріоритетом є їхній син Теннессі.

Незважаючи на те, що повідомлення актриси було дуже стриманим, наближені до зірки джерела повідомили People про те, як вона ставиться до цієї події в своєму житті насправді.

«Очевидно, що Різ розчарована і засмучена. Вона ніколи не думала, що знову розлучиться, — повідомило джерело. — Вони люблять Теннессі, і це їхня мета. Вони продовжуватимуть дружно виховувати дітей. Жодної драми».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Також інсайдер повідомив, що спочатку багато хто сумнівався у рішенні актриси вийти заміж за агента, тому що вони дуже різні:

«Після того, як вона познайомилася з Джимом, їхні стосунки швидко розвивалися. Різ була в захваті від його уваги і хотіла вийти за нього заміж. Однак вони дуже різні люди. Різ вперта і зосереджена, а Джим дуже працьовитий, але більш невимушений».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

«Однак Різ було дуже важко зважитися на розлучення. Вони обидва дійшли висновку, що це було правильно для них», — підсумував джерело.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська