З початку війни Джамала розпочала велику кампанію по збору кошт на допомогу своїй країні. Українська виконавиця, переможниця «Євробачення» вирушила в тур із благодійними концертами. Також вона виставила на аукціон свою унікальну сукню з відкриття пісенного конкурсу у 2017 році, та продовжує свою роботу зі збору коштів для ЗСУ та українських біженців.

За її наполегливу роботу та внесок, а саме за визначне лідерство Джамала отримала нагороду Атлантичної ради США з рук бізнес-лідера, виконавчого віце-глави Атлантичної ради Едрієнн Аршт.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Я прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, які використовують свій голос, щоб розповісти про злочини, скоєні Росією в Україні. Щодня вони доносять правду та посилюють підтримку нашої країни, оберігають нашу культуру та демонструють її унікальність. Це наша спільна боротьба та наші спільні маленькі перемоги», — наголосила співачка.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!