Українська співачка Джамала приїхала до Вашингтона, щоб відвідати церемонію нагородження 45-ї Kennedy Center Honors. На заході вона зустрілася з першими особами США – держсекретарем Ентоні Блінкеном та жінкою-політиком Ненсі Пілосі. Також артистка поспілкувалася із голлівудськими зірками.

Зокрема Джамала зустрілася з Джорджем Клуні та його дружиною Амаль – адвокатом із захисту прав людини, актрисою Джулією Робертс та співаком Боно.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Артистка наголосила, що всі говорили про Україну та захоплювалися тим, як завзято бореться український народ із російськими окупантами.

«Для мене ця подія стала ще одним заходом, на якому я можу говорити про Україну. Відчувала підтримку у кожній з розмов! Не можу розповісти всього, але це були дуже важливі для мене діалоги. Про Україну, про допомогу та реалії війни. Кожен та кожна пишаються нашою боротьбою. Одні з найвпливовіших людей Америки висловлювали свої слова підтримки для України», — зазначила Джамала.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська