Посилюються чутки, що Джей Ло та Бен Аффлек більше не разом. З другої спроби побудувати відносини через майже 20 років після розставання, судячи з усього нічого не вийде.

Стало відомо, що 4 липня подружжя провели на відстані кілометрів один від одного. Лопес відпочивала в Хемптонсі з друзями, а Бен був у Лос-Анджелесі проводячи час з дітьми. Співачка займалася тим, що покупала рослини зі своїм менеджером Бенні Медіною та тренером з вокалу Стіві Маккі. Бен насолоджувався їжею просто неба зі своїми дітьми Вайолетт та Фіном.

Незважаючи на те, що свято актори провели не разом, вони носили свої обручки. Поміж тим повідомляється, що пара почала продавати свої спільні активи, включаючи  особняк вартістю 60 мільйонів доларів і дорогі твори мистецтва. Поки що точно невідомо, що відбувається між закоханими.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська