У Лос-Анджелесі в ніч із 12 на 13 вересня відбулася церемонія нагородження міжнародної телевізійної премії «Еммі». «Білий лотос», «Тед Лассо» та «Спадкоємці» стали найуспішнішими картинами, що завоювали найбільше нагород.

«Спадкоємці» названі найкращим драматичним серіалом, «Тед Лассо» – найкращим комедійним проектом, а «Білий лотос» – найкращим міні-серіалом.

Лі Джон Дже став першим південнокорейським актором, який завоював статуетку «Найкращий актор у драматичному серіалі» за роль у картині «Гра в кальмара».

Зендая отримала другу статуетку «Еммі» за найкращу жіночу роль у драматичному серіалі «Ейфорія».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Меттью Макфедьєн зі «Спадкоємців» став найкращим актором другого плану в драматичному серіалі, а Джулія Гарнер з «Озарка» найкращою актрисою другого плану.

Виконавець головної ролі у проекті «Тед Лассо» Джейсон Судейкіс назван найкращим актором у комедійному серіалі. А Джин Смарт із «Хитрощів» – найкращою комедійною актрисою. Бретт Голдстін із «Теда Лассо» отримав статуетку як найкращий комедійний актор другого плану, а Шеріл Лі Ральф – як найкраща актриса за роль у серіалі «Початкова школа Ебботт».

Майкл Кітон став найкращим актором міні-серіалу «Ломка», а Аманда Сейфрід – найкращою актрисою стрічки «Вибула». Мюррей Бартлетт завоював звання найкращого актора другого плану у міні-серіалі «Білий лотос», а його колега Дженніфер Кулідж – найкращою актрисою другого плану.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська