Попри те, що зараз наша країна переживає непрості часи, а бізнес опинився у скрутному становищі, резиденти жіночого бізнес-клубу The One in Million – сильні леді, вони продовжують працювати на території України, сплачують податки, підтримують український бізнес та активно беруть участь у благодійних проектах та підтримують одна одну. В середу, 16 листопада, відбулася чергова зустріч бізнес-клубу в ресторані China Town в Києві!

Ресторан China Town – перший в Україні так званий китайський ринок. Тут і класичні китайські дім сами, індійське каррі та азійська лапша. Відомі China Town є у всіх світових столицях: Нью-Йорку, Лондоні, Бангкоку, Парижі.

В рамках зустрічі резидентки клубу не тільки дегустували оновлене меню від шеф-кухаря ресторану, але й прослухали лекцію від власниці салонів тайського масажу преміумкласу Royal Thai SPA Ганни Ропотілової: «Східні методи відновлення організму та виходу зі стресу». Захід, як завжди професійно, та легко провела Лілу.

Гості заходу помедитували за ліпкою дім самів у компанії шефа China Town, скуштували страви Китаю та Індії, таким чином поринувши у гастрономічну подорож світом. Успішні українські жінки — резидентки жіночого бізнес-клубу The One in Million дізналися, як правильно пити чай за стародавньою китайською традицією, які існують види чаю та про наповнення та енергетику, яку вони несуть з кращими сомельє ресторану.

Окрім корисної інформації, резидентки та засновниці клубу Лідія Філатова та Світлана Третякова поспілкувалися у вузькому теплому колі успішних леді, налагоджували нетворкінг та бізнес-зв’язки, а також будували плани на майбутнє.

Одним з партнерів зустрічі виступив Royal Thai Spa – мережа салонів тайського масажу преміумкласу у самому центрі Києва (метро Хрещатик та Золоті Ворота). Про цілющі властивості традиційного тайського масажу можна розповідати багато, але краще прийти та відчути це на собі. Слоган Royal Thai Spa: тайський масаж – це запорука здоров’я душі та тіла. А це зараз так важливо.

 

Корисні солодощі YARO — це цукерки, печива та десерти, які хочеться та можна завжди. Без дрібки цукру, глютену та почуття провини, але з найкращими рослинними інгредієнтами, унікальними натуральними підсолоджувачами, на кшталт яблучного концентрату, суперфудами та глазур’ю з керобу замість шоколаду. Це страви та програми харчування, продумані раціони. Це детокс у домашніх умовах, що дасть помітний результат в тілі та закладе фундамент довготривалих корисних звичок.

 

 

 

Ресторан China Town

Адреса: Велика Васильківська, 34, Київ

Телефон: +380 73 165 7771