Сестра короля Чарльза була госпіталізована через «інцидент», пов’язаний з конем у червні цього року — 24 червня Букінгемський палац оголосив, що принцеса Анна отримала струс мозку та незначні травми внаслідок нещасного випадку у її заміському будинку. Алей стан Її Високості, судячи з усього, може бути гіршим ніж повідомляють.

Станом на минулі вихідні в розділі «Королівський щоденник» на веб-сайті королівської сім’ї були внесені зміни за участю принцеси Роял.

«Щоденник на веб-сайті королівської родини було оновлено, щоб видалити зустрічі принцеси Анни наступного тижня, оскільки вона все ще оговтується після нещасного випадку, який стався минулого місяця», — повідомляє Gert’s Royals.

На даний момент у Королівському щоденнику зазначено, що наступна запланована поява принцеси Анни — відвідування маяка NLV Pharos біля західного узбережжя Шотландії 15 і 16 липня.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська