Цього тижня виходить кілька фільмів, які можна буде подивитися вже цими вихідними. На що можна сходити самому, з партнером та усією родиною?

«Нестримне весілля» з Дженніфер Лопес і Джошем Дюамелем — гучна романтична комедія, в якій актриса знову грає наречену. Церемонія йде не за планом, гостей беруть у заручники, а наречений та наречена мають врятувати своє весілля.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Рейс» із Джаредом Батлером, у якому він успішно садить літак у шторм. Ніхто не гине, але найстрашніше випробування на них чекає попереду.

«Бешкетні канікули» — гарна комедія, яка підійде для перегляду з дітьми. Історія розповідає про Аву, яка проводить зимові канікули на гірськолижному курорті.

Шанувальники серіалу «Вовченя» буду раді побачити повнометражну версію. Картина розповість про події, які відбуваються за кілька років після завішення серіалу.

«Ви, люди» — романтична комедія з Едді Мерфі, яка розповідає молодій парі, чиї стосунки стикаються із випробуваннями після знайомства з батьками.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська