Розлучилися та не розійшлися. Історія відносин Джонні Деппа та Ембер Херд не закінчується навіть через шість років після розлучення. Експодружжя переходить з однієї судової справи в іншу, але цього разу голлівудський актор має намір довести, що його колишня бреше.

Коли Ембер Херд звинуватила свого колишнього чоловіка у домашньому насильстві, від нього відвернувся весь Голлівуд. Бойкотували нові фільми за його участю, а з «Піратів Карибського моря», які в принципі трималися на Деппі, його вигнали.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

На тлі чергового суду під роздачу може потрапити Ембер. Ходять чутки, що її хочуть замінити у другій частині фільму «Аквамен». За словами творця, після зйомок першої частини вона не побачила на великому екрані «хімії» між Херд та Джейсоном Момоа, який грає головну роль, і цю «хімію» довелося домальовувати спеціалістам.

За другий фільм акторка мала спочатку отримати два мільйони доларів. Але через успіх першої частини контракт збиралися переглянути. Тепер же Ембер може зовсім не отримати ні гроша.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!