У неділю, 9 січня, герцогиня Кембриджська відсвяткувала день народження. Дружині спадкоємця королівського престолу виповнилося 40 років. За традицією палац поділився з народом офіційним портретом іменинниці, але в цьому році їх було відразу три.

Дружина принца Вільяма доручила італійському фотографу Паоло Роверсі зробити фотографії до дня її народження, надихнувшись історичними королівськими портретами. Позувала Кейт Міддлтон в зшитих на замовлення нарядах від її улюбленого бренду Alexander McQueen.

Портрети, зроблені в садах Кью в листопаді 2021 року, увійдуть до постійної колекції Національної портретної галереї, покровителькою якої є герцогиня.

«Спасибі вам за Ваші дуже ніжні привітання з днем народження, і Паоло, і Національній портретній галереї за ці три особливих портрети», — заявила Кейт Міддлтон.

Варто відзначити, що королева Вікторія була першим британським монархом, якого сфотографували. Не перше століття королівські особи використовують свої портрети, аби зміцнити і підтримувати авторитет.