Захисників «Азовсталі» під час останнього обміну полоненими було доставлено до Туреччини, де вони будуть перебувати до закінчення війни. Вперше після визволення відважні українські герої змогли зустріти зі своїми коханими та дітьми. відвідати військових приїхала й перша леді України Олена Зеленська.

«Емоцій багато. Шлях до цієї миті був довгий і важкий. Нарешті вони змогли обійнятися. Передала їм привіт і подяку від України, від Президента та всіх людей, за яких вони воюють. Важливий день. Головне – що Україна бореться й боротиметься за всіх наших людей. Їх ще багато в російському полоні – чоловіків і жінок, військових і цивільних. І нам потрібен кожен і кожна. Живими», — зазначила Олена Зеленська.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Така довгоочікувана зустріч. Командири з «Азовсталі» побачилися зі своїми рідними. Вперше після звільнення з російського полону, — зазначив Володимир Зеленський. — Ми не зупинимося, поки не повернемо додому всіх наших людей. Важливий абсолютно кожен і кожна. Бо ми – українці. І людина для нас – найвища цінність».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська