Наша країна дуже гарна та різноманітна. Тут і море, і гори, і поля, і річки, і, звичайно, родючий чорнозем. Напевно, саме тому століттями хтось намагався відхопити частину прекрасної України. Для тих, хто зараз перебуває в Києві або мріє приїхати, пропонуємо відвідати 7 місць, які варто побачити.

Дендропарк Олександрія

Поляк Франциск Браницький у 1793 році створив у Білій Церкві парк неймовірної краси, який назвав на честь своєї дружини Олександри. На той час було витрачено шалені гроші – 4 мільйони рублів золотом. Його площа становить 297 гектарів і він вважається одним із найкращих у Європі. Тут ростуть понад 2 тисячі видів дерев, чагарників і багаторічних трав.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Переяслав-Хмельницький

Місто на Київщині має багаторічну історію, і вперше згадується в літописі 907 року. Створений у восьмому столітті вже в десятому він стає величезним містом, яке відігравало значну роль у культурному та політичному житті держави.

Резиденція «Межигір’я»

Колишня резиденція Віктора Януковича у селі Нові Петрівці, яку він займав з 2002 по 2014 роки, стала справжньою пам’яткою корупції. Після втечі експрезидента України влада відкрила доступ до його володінь за скромну плату.

Казковий замок під Києвом

Дивовижної краси замок ховається біля звичайної дороги біля Києва. Це приміщення найвідомішої та найбільшої кіностудії міста – Victoria Film Studios. Потрапити до неї можна, якщо проїхати 20 кілометрів від Окружної дороги Житомирською трасою.

Скелі Богуслава

Геологічний пам’ятник природи, вік яких налічує 2 млрд років. Висота скель 10-12 м, розташовані вони уздовж річки Рось. У місцях, де річка двома рукавами омиває гранітний острів, утворюються мальовничі пороги, а в мальовничій долині річки розкидані гранітні брили.

Затоплена церква у Ржищеві

За 80 кілометрів від Києва біля міста Ржищева знаходиться затоплена церква зі дзвіницею. Стоїть вона за 200 метрів від берега на невеликому острові. Побудовано святиню 1822 року коштом місцевого поміщика Гусинського.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська