Чим частіше ми чуємо про «бавовну» в Криму, тим оптимістичнішими стають наші надії та мрії на деокупацію нашого прекрасного краю. І коли це станеться. А це обов’язково станеться! Нам потрібно буде відвідати щонайменше п’ять найкрасивіших місць Кримського півострова.

Місхор

М’який та теплий субтропічний клімат, парки, палаци та вілли. Прибережне курортне містечко в оточені великих гір – все це про Місхор, що знаходиться неподалік від Ялти. А що там можна робити? Та все, що завгодно: купатися в Чорному морі, піднятися на Ай-Петрі на канатній дорозі, гуляти по Місхорському парку та відвідати палац Дюльбер.

Сонячна долина

Напівпустельні пейзажі мису Меганом, де розкинулися виноградники, де відомий винороб Голіцин започаткував своє виробництво майже завжди сонячно. Тут 300 днів на рік світить сонце.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Новий світ

Неподалік Судака розташоване одне з найкрасивіших селищ Криму на березі Зеленою бухти. Тут можна помилуватися соснами, ялівцем, гуляти пішими маршрутами Коба-Кая та Караул-Оба, а також насолодитися ігристими від Дому шампанських вин «Новий світ».

 

Мис Фіолент

Після того як у Балаклавському районі Севастополя 150 мільйонів років тому відбулося виверження вулкана, утворився Мис Фіолент, краса якого варта голлівудських фільмів не менш як пейзажі Греції. Кам’янисті схили, арки, зарослі плюща, клематісу, ялівця, живописний горизонт, море, що зливається з небом, не залишить байдужими.

Форос

Найпівденніша точка Криму славиться дикою природою бухти Ласпі, чистими пляжами, кристально чистою водою. У парку площею 70 гектарів є велика кількість дерев, рослин, зарослі ялівця, а чого варті співи цикад. Не відмовте собі у відпочинку у наметовому таборі в Форосі.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська