Грузинський дизайнер Демна Гвасалія – креативний директор Balenciaga, з перших днів повномасштабної війни надає величезну підтримку Україні. Модельєр, творець бренду Vetements приєднався до зіркових послів фандрейзингової платформи UNITED24 у напрямку «Відновлення України» для допомоги тимчасово переміщеним особам.

Для підтримки Демна Гвасалія створив спеціальний патріотичний світшот, кошти з продажу якого буде перераховано на допомогу Україні. Благодійні світшоти Balenciaga надійшли у продаж 28 липня та доступні ексклюзивно на united24-demna.balenciaga.com.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Український президент особисто подякував модельєру за підтримку, особливо за його дії на показі нової осінньо-зимової колекції у Парижі. Тоді Демна поділився своїм досвідом біженця та ще раз підтримав Україну.

Останнім часом до нового проекту президента України Володимира Зеленського приєдналися деякі відомі особи – український футболіст Андрій Шевченко, українська тенісистка Еліна Світоліна та відомий гурт Imagine Dragons.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська