Український співак Олег Псюк – лідер гурту Kalush Orchestra виставив на благодійний розіграш свою культову рожеву панаму (яку, за чутками, купив на секонді). Також колектив, який цього року переміг на пісенному конкурсі «Євробачення», виставили на аукціон заповітну статуетку.

«Ну що, ми обіцяли – ми робимо. Такого в історії Євробачення ще не було, і навряд чи буде. Але і час зараз унікальний.

Kalush Orchestra потішили нас перемогою на Eurovision Song Contest, але всі ми чекаємо на перемогу України у війні проти окупантів. І тепер головний приз Європи допомагатиме нашій головній перемозі!!

Хлопці віддають свій скляний мікрофон для допомоги ЗСУ!! А на додачу ще й свою легендарну рожеву панамку, аналогів якій у світі нема, для допомоги Українській Армії!», — зазначив Сергій Притула.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Щоб взяти участь у розіграші, переказуйте внески на цю “банку” Фонду Сергія Притули в Монобанку:

https://send.monobank.ua/jar/1283iHXvsQ

За кожні 200 гривень вас внесуть до таблиці, що більше «номерків» купите, то більше шансів на перемогу. Ставки приймаються лише у гривні. Якщо ви не є клієнтом Монобанку, то в коментарі до платежу вкажіть свій номер телефону, щоб вас змогли повідомити про виграш. Після завершення розіграшу Монобанк рандомно обере переможця, який отримає рожеву панамку.

Щоб отримати кришталевий мікрофон «Євробачення», донатити можна і на криптогаманець, і в «банку» Монобанку Фонду Притули.

ETH

0x557f10757Ef9E28E23E33c82B6d8c035189D7f3f

Хто зробить найбільший донат серед усіх внесків криптою або звичайною валютою, отримає приз переможців пісенного конкурсу.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!