Україна й далі веде боротьбу на культурному та дипломатичному фронті. Так, 8 липня на території комплексу Edem Resort Medical & SPA розпочав роботу арт-маркет «Вільні». Ініціювала проєкт команда PARK3020 та благодійний фонд Країни Едем «Відродження».

На площі арт-маркету представлені роботи наших сучасників: талановитих українських художників, митців, скульпторів. Зокрема арт-маркет «Вільні» налічує понад 30 сучасних українських брендів, серед яких: LITKOVSKA, ELENAREVA, Brua, The Spell.Store, Vahan Avakian, SAVRUK, Gunia, OBERIG, Gaptuvalnya, приватна колекція Edem Resort та ін.

Відкриття арт-маркету «Вільні» відбулося спільно з  відкриттям експозиції артефактів Трипілля та проєкту Revelation художника Олександра Животкова.

 

За перших 10 днів роботи арт-маркет площею понад 100 кв. метрів відвідало понад 700 гостей, а на відкриття завітали відомі українські митці, меценати та лідери думок.

Організація функціонування такого арт-маркету присвячена відродженню України та її цінностей, як частини світового культурного надбання.

«Ми плекаємо нашу культуру та духовність. Народ — це мова, історія, культура, традиції, усвідомлення своєї єдності. Ми не знаємо, ким ми можемо бути, ми лише знаємо, хто ми є. Ми вільні. Тільки вільні можуть створювати шедеври, а об’єднавшись — можуть створити новий стиль життя. Талантам нашої країни немає меж, адже ми — народжені вільною Україною! Ми відроджуємо нашу культуру і водночас робимо свій перший з тисячі кроків в історію, історію нашої Країни», — зазначає ідейна натхненниця та засновниця Edem Resort Medical & SPA Ольга Філатова-Кривецька.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Edem Resort Medical & Spa (@edemresortmedicalspa)

Підтримати українських виробників в артмаркеті «ВІЛЬНІ» може кожен гість Країни Едем. Мета створення такого маркету — перш за все надати площадку для популяризації вітчизняних виробників, адже підтримувати місцеві бізнеси – це не просто внесок в економіку, а й персональна подяка кожному, хто робить щось особливе в Україні для українців, а також допомогти Збройним силам України. Ціль арт-маркету «Вільні» зібрати кошти на допомогу ЗСУ та людям, що постраждали від війни.

Арт-маркет «Вільні» функціонує на постійній основі та зібрав уже понад 30 активних брендів, які представлені на території маркету.

Зокрема, гості маркету можуть побачити бренди:

Декор та затишок: @thespell.store @levada.upcycle @valloon.store @vahan_avakian @yalanzhi.objects @savrukofficial @fullywooly @olk_manufactory @mywoodmood @joyf.design @12months.candle @yapalayu

Керамічний посуд @the.art.room.ceramics @decor_ceramics @velika.bogaiha @gunia_project

Картини художників @notuko.b @zhovta_k

Одяг від українських дизайнерів @gaptuvalnya @litkovska_official @elenareva @olena_dats_official @tg.botanical, Tomashevsky

Скульптури @gornceramics

Прикраси @brua_jewellery @vydynonevydymo @ryasno.jewelry @oberigjewelry @comet_jewellery

Арт-маркет «Вільні» буде працювати за таким графіком:

Пн-пт : з 11:00 до 17:00

Сб-нд : з 11:00 до 20:00