В п’ятницю, 11 листопада, на Rooftop Patio Boho Yosai відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK. У залі панувала тепла і патріотична атмосфера, підігріта новинами про визволення Херсону.

Ще до початку виступу виконавця, зі сцени, ведуча Міла Єрємєєва розіграла аукціоном ексклюзивний лімітований світшот бренду MONATIK, який було продано за 30 000 грн. Нагадаємо, що всі кошти зібрані з квитків та аукціонного лота, а саме 165 000 грн будуть передані на потреби бійців 59 бригади, військової частини Ф1619 (Батареї управління та артилерійської розвідки).

Дмитро Монатік розпочав свій виступ з пісні-вірша «І навіть, якщо в мене залишився лише день…» нового альбому ART Оборона, який присвячений почуттям та хвилюванням спричинених війною. Співак дуже емоційно поділився із шанувальниками новими та старими хітами та завершив свій виступ виконанням Державного Гімну України. Всі гості закладу моментально підтримали ініціативу Дмитра та, стоячи, виконали гімн разом зі співаком.

Boho Yosai — новий заклад, який відкрився у вересні цього року, і вже провів ряд благодійних концертів та заходів. Наразі, головною своєю метою заклад вважає підтримку економіки держави та морального духу киян та гостей столиці.

Ресторан пан азійської кухні Boho Yosai розташовано на території відреставрованого заводу Арсенал, та має три зали: ресторан, караоке та rooftop patio.

Ресторан Boho Yosai

Бронювання столів та інформація щодо концертів за телефоном: +360676285848
Вул. Івана Мазепи, 1 @boho_yosai