Вчора, 6 вересня, у рамках Венеціанського кінофестивалю відбулася прем’єра нового фільму-вестерну «Померти за долар». Картина зібрала шикарний акторський склад і його зірки вийшла на червону килимову доріжку.

Новий фільм Волтера Хілла – продюсера «Хижака», розповідає історію знаменитого мисливця за головами, який стикається зі своїм заклятим ворогом — професійним гравцем та злочинцем, якого він відправив у в’язницю багато років тому.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Головні ролі в картині дісталися Крістофу Вальцу («Безславні виродки», «Джанґо вільний», «007: Спектр») та Віллему Дефо («Людина-павук», «Американський психопат», «Маяк»).

У фільмі можна буде побачити зірку серіалу «Закон і порядок» та фільму «Міс Конгеніальність» Бенджаміна Бретта, а також Рейчел Броснахен («Дивовижна місіс Мейзел», «Ігри шпигунів») та Хаміша Лінклейтера («Опівнічна меса»).

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська