Наречена Орландо Блума Кеті Перрі та його колишня дружина Міранда Керр потрапили в об’єктиви папараці на гала-вечорі мистецтв США, присвяченому 20-річчю G’Day. Співачка та модель, виявляється, гарні подруги, незважаючи на те, що ЗМІ хочуть зробити їх ворогами.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

На заході саме Перрі вийшла на сцену, щоб підтримати Міранду та вручити їй нагороду. Модель була удостоєна нагороди за визначні досягнення в галузі мистецтва.

«Багато хто з вас може бути спантеличений тим, чому я вручаю Міранді цю нагороду. Це не відповідає розповіді про колишню дружину та нову дружину. Багато хто в ЗМІ хотів би, щоб ми боролися у бруді… але це про кохання, а Міранда — це кохання, — сказала Кеті під час свого виступу. — Я так вдячна за нашу сучасну змішану родину. Начебто в мене з’явилася ще одна сестра, з якою я зазвичай відходжу від основного сімейного чату і з якою погоджуюся у всьому».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська