Престижне американське видання Forbes за традицією опублікувало рейтинг найбагатших зірок минулого року. У п’ятірку кращих увійшли режисери, музиканти та актори. Примітно те, що в рейтингу опинилися навіть ті, хто за 2021 рік не створив і не випустив абсолютно нічого нового. В цілому найбагатші зірки заробили понад 4,4 мільярда доларів.

На першому місці режисер фільмів «Володар перснів» Пітер Джексон, що заробив торік 580 мільйонів доларів. Він став третьою в історії кінематографа людиною, яка заробила мільярд доларів. Це йому вдалося після продажу акції в Weta Digital за 1,6 мільярда доларів. До цього цим можуть похвалитися Стівен Спілберг і Джордж Лукас.

Друге місце у співака Брюса Спрінгстіна, який заробив 435 мільйонів доларів, продавши права на свої роботи Sony Music Group.

Джей Зі зайняв третю сходинку найбагатших зірок Голлівуду, продавши акції в Tidal і Armand de Brignac за 340 мільйонів доларів, і став першим хіп-хопером-мільярдером, який заробив гроші не на музиці.

Двейн Джонсон знову став найбагатшим актором серед своїх колег, заробивши на проєктах 270 мільйонів доларів за минулий рік.

Капітал Каньє Веста зріс на 235 мільйонів доларів за минулий рік, в основному завдяки кросівкам Yeezy для Adidas і колаборація з Gap.