Багато українців бажають відпочивати в горах. І якщо ви не прагнете поїхати у Французькі Альпи, в Україні є не менш чудові місця, гідні вашої уваги. Багато хто вибирає Буковель, а ми розповімо про інші гірськолижні курорти, які теж можуть запропонувати гідну розвагу і новачками, і професіоналам.

Драгобрат — найвищий курорт в Україні — 1400 метрів

Тут є близько 20 трас різної складності: найдовша до 2 км, а найкоротша – 300 метрів. Фрірайдери отримають справжню насолоду на Драгобраті, оскільки тут багато незайманих трас. Цей курорт розташований на віддалі від цивілізації, і ідеально підійде тим, хто жадає сховатися від міської суєти і усамітнитися з природою.

Славське — Львівська область

Це мекка для гірськолижників і цілком гідна, але менш розпіарена альтернатива Буковелі. Тут навіть є «Долина чайників», яка стане відмінним місцем для дітей і новачків. Мандрівників чекають 11 трас, 7 підйомників, і підйомник для дітей. На горі Погар знайдеться, чим зайнятися і любителям фрістайлу.

Пилипець — 700 метрів

Мальовниче село взимку перетворюється на гірськолижний курорт, адже тут найдовші траси в Україні. Лижники будуть раді підкорити понад 20 км трас на горі Гемба і Магура-Жиді. Насолодитися тут можна не тільки каткою, але і водоспадом Шипіт, який розташований зовсім близько.