Сьогодні, 21 квітня, англійська королева Єлизавета ІІ відзначає день народження. Їй виповнилося 96 років. Цей день Її Величність відзначатиме у тихому сімейному колі, а святковий парад та традиційна хода королівської родини відбудеться у червні цього року (якщо не буде обмежень через коронавірус чи війну).

Принцеса Єлизавета народилася в 1926 році і стала старшою дочкою принца Альберта, який був другим сином короля Георга V. У дівчинки практично не було шансів успадкувати трон, тому що першим у черзі був її дядько, який став королем Едуардом VIII. На той момент він був закоханий у розлучену американку Уолліс Сімпсон, з якою йому не дозволили укласти шлюб. Через кохання Едуард VIII вирішив зректися престолу, і його успадкував батько Єлизавети, що зробило принцесу першою в черзі на престол.

Їй було всього 25 років, коли помер її коханий батько, король Георг V. Сталося це в 1952 році. І ось уже понад 70 років Єлизавета II є королевою, ставши монархинею, що править найдовше в Великобританії, а її син, 72-річний принц Чарльз нещодавно був визнаний спадкоємцем, що найдовше чекає на трон.

На честь 96-річчя її величності королівський палац опублікував новий портрет монарха. У кадрі Єлизавета II постала разом зі своїми білими поні Байбек Кеті та Байбек Найтінгейл, а знімок зроблений на території Віндзорського замку, де з початку пандемії коронавірусу живе королева.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Зроблена минулого місяця на території Віндзорського замку, ця фотографія є четвертою в серії фотографій, випущених Королівською кінною виставкою у Віндзорі, після знімків, присвячених Золотому ювілею, Платиновому ювілею та 90-річчю Її Величності», — йдеться у публікації.

Також палац опублікував архівне фото королеви, на якому їй лише два роки.

 

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!