Поява Кейт Міддлтон на святкуванні дні народження короля відбулася в складний для неї. Не дивлячись на те, що принцеса Уельська лікується від раку, ніхто й не помітив, що почувається вона не дуже добре. В чаті з виданням ET королівський експерт Кеті Ніколл розповіла, як вихід в світ вплинув на дружину принца Вільяма.

«Можу тільки уявити, що для суботнього виступу буде витрачено величезну кількість часу, зусиль і енергії на підготовку. Вона тривалий час стояла на ногах. Був момент, коли вона спостерігала за парадом… і їй запропонували місце, яке вона з вдячністю прийняла. Це лише трохи підтверджує, що вона не така сильна, не така підготовлена, якою вона була раніше», — каже експерт.

Навіть незважаючи на проблеми зі здоров’ям, Ніколл зазначив, що Кейт «виглядала бездоганно» на королівському заході:

«Якби ви не знали, що вона лікується від раку, ви б ніколи не здогадалися, що з нею щось не те…Я думаю, ми, ймовірно, вона мала довгий і заслужений відпочинок після цього. Я не думаю, що ми можемо очікувати побачити її на публіці дуже скоро. Їй потрібен час на відновлення», — додала Ніколл.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

 

Матеріал підготувала Анастасія Березовська