Успішна супермодель Белла Хадід зізналася, що мала проблеми з алкогольною залежністю. Однак зірка знайшла в собі сили кинути, і ось вже пів року вона абсолютно чиста. Що ж вплинуло на її рішення?

25-річна манекенниця зізналася, що алкоголь увійшов у її життя досить стрімко, через що у неї з’явилися напади паніки, вона прокидалася посеред ночі і перебувала в стані тривоги. Останньою краплею став візит до лікаря, на якому їй показали знімки головного мозку, розповівши про те, як випивка впливає на нього.

«Я любила алкоголь, і дійшло до того, що я навіть почала, знаєте, скасовувати зустрічі з друзями, оскільки мені почало здаватися, що я не зможу себе контролювати після декількох келихів. Я більше не відчуваю необхідності пити, тому що знаю, як це вплине на мене», — розповіла Белла.

Пити зірка почала, мабуть, через проблеми з ментальним здоров’ям. Дівчина переживала нелегкі часи, пов’язані з популярністю, переслідуванням ЗМІ та обговореннями. Зокрема це стосувалося її стилю. Їй довелося попрацювати над собою, щоб дійти висновку, що те, як вона одягається — це її особиста справа, і ніхто не має права її судити.